Сергій Соболєв: «Батьківщина» вимагає захистити українців від коронавірусу

Влада має зробити все можливе, аби захистити людей в умовах прискореного поширення коронавірусу. Президент же повинен прозвітувати перед українцями про всі дії у боротьбі з хворобою.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час виступу на Погоджувальній раді лідерів депутатських фракцій та комітетів.

Політик зауважив, що темпи тестування на коронавірус у країні вже прискорилися, утім потрібно подбати про те, щоб люди мали можливість робити це безкоштовно.

«800 тисяч тестів було проведено вже за останні три тижні. Але ж скільки наші громадяни віддали грошей за ці тести, які, на мій погляд, повинні бути безкоштовні. Це обов’язок української держави, як і будь-якої іншої держави», – зазначив Сергій Соболєв.

Пріоритетним сьогодні, переконаний політик, є питання захисту лікарів, вчителів, учнів. А також забезпечення належних умов навчання в умовах поширення хвороби.

«До героїв-лікарів і молодшого медичного персоналу зараз додаються герої-вчителі. Крім того, ми розуміємо, що у нас тисячі учнів не мають можливості дистанційно вчитися. І не лише в селах, а й у містах так само. Це пов’язано не лише з відсутністю можливості використовувати інтернет-з’єднання, а й з відсутністю засобів для цього. Як ці діти вчаться, виходить, що вони сидять вдома, позбавлені ключового права на освіту?» – обурився Сергій Соболєв.

Політик переконаний, влада повинна подбати й про належні умови захисту для тисяч членів виборчих комісій та виборців, які прийдуть на дільниці 25 жовтня.

«ЦВК потрібно ухвалювати рішення не про опитування у день виборів, яке невідомим чином вже втретє потрапляє у порядок денний з тією ж назвою, але під іншими номерами. Треба негайно уповноважити ЦВК про захист тисяч громадян на виборчих дільницях», – зауважив Сергій Соболєв.

За його словами, влада недооцінює загрозу вірусу, а кошти на боротьбу з хворобою витрачає неефективно.

«Ресурс, виділений на боротьбу з коронавірусом і, на жаль, просто розбазарений, бо допомога лікарям, молодшому медичному персоналу тепер вже й вчителям була провалена. Але хворобі потрібно протистояти, й обов’язок влади – захистити людей», – наголосив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова