Сергій Соболєв: «Батьківщина» вимагає докорінно переглянути порядок денний роботи Верховної Ради

Фракція «Батьківщина» наполягає на останніх чотирьох засіданнях Верховної Ради розглянути дійсно важливі для громадян України питання – встановлення справедливих зарплат і пенсій, зниження податків і тарифів, наведення ладу в аграрній сфері та судовій системі.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

«Із поданих нашою командою 29-ти законопроєктів, які стосуються тарифної політики, негайного виправлення так званої «аграрної» та судової реформи, захисту громадян на тимчасово окупованій території, встановлення справедливих зарплат і пенсій, жодного не внесено до порядку денного. Тому ми вимагаємо  докорінно переглянути порядок денний, щоб вирішити нагальні питання, які можуть реально виправити ситуацію в різних сферах суспільного життя», – наголосив Сергій Соболєв під час виступу.

За словами народного депутата, подані фракцією законопроєкти також дозволяють виправити ситуацію та відтермінувати розпродаж земель сільгосппризначення до проведення «земельного» референдуму.

«Масове рейдерство у Тернопільській, Івано-Франківській, Запорізькій та інших областях відбувається на підставі ухвалених монобільшістю законів! А тому від карпатських полонин до чорноземів східної та південної України зараз постало одне питання – як будуть зачищати індивідуальних власників землі та фермерські господарства, яким нібито гарантують підтримку, а водночас – обкладають черговими податками. Для нас очевидно, чим закінчуються такі експерименти. Фактично це призведе до подальшого зубожіння людей та процвітання грального та наркобізнесу», – обурився політик.

На підтвердження своїх слів він навів нещодавні ініціативи профільного парламентського комітету, коли на майно громадян України, яке вони заробляли протягом усього життя, вводиться обов’язковий 5% податок, а для казино і грального бізнесу пропонують втричі знизити оподаткування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова