Сергій Соболєв: «Батьківщина» робитиме все можливе, щоб покращити життя українців

Цього тижня можна підбити підсумки двох років роботи цього парламенту. На жаль, вони невтішні – обіцяних громадянам змін і покращень не відбулося.

Про це з трибуни Верховної Ради під час свого виступу заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв.

За його словами, обираючи цей парламент, громадяни сподівалися, що будуть створені сприятливі умови для ведення бізнесу, в аграрній сфері припиниться рейдерство, буде наведено лад з тарифами та пенсійними виплатами.

«І що отримав за ці два роки малий бізнес? Підвищення податків, відсутність прозорості та черговий податок від 5 до 15% через так зване «добровільне» декларування доходів. Аграрний бізнес сподівався, що припиниться рейдерство, буде узаконена земля, яку обробляє селянин, фермер, одноосібник або навіть великий господар. Але це все закінчилось розпродажем земель сільгосппризначення, а рейдерство процвітає,  як ніколи», – обурився Сергій Соболєв.

Він нагадав, що монобільшість і президент обіцяли громадянам навести лад у тарифній політиці й створити ринковий механізм формування тарифів в Україні.

«Але це закінчилось черговим адмініструванням, процвітанням фірм-одноденок або монополістів, які реально керують країною. Замість проведення пенсійної реформи, пенсіонери отримали тотальне зубожіння та спробу підвищити мінімальну пенсію, яка абсолютно не відповідає мінімальному прожитковому рівню й потребам громадян», – наголосив народний депутат.

Водночас, як зауважив парламентар, фракція «Батьківщина» намагається всіма законними методами протидіяти антисоціальним ініціативам монобільшості та вносить до парламенту дійсно важливі для громадян законопроєкти.

«Ті питання, які ми внесли до порядку денного Верховної Ради цього тижня, могли б докорінно змінити ситуацію. На жаль, опозицію не чують. Однак ми будемо робити все можливе для того, щоб змінити ситуацію та покращити життя наших громадян», – запевнив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова