Сергій Соболєв: «Батьківщина» підтримує послідовні дії в розвитку інвестиційної діяльності

Депутати «Батьківщини» підтримали законопроєкт №3761 «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проєкти зі значними інвестиціями».

«Нам дуже приємно, що Офіс президента нарешті почав читати програму «Батьківщини» «Новий курс». Прямо цитати законопроєкту, який подано, – з «Нового курсу», з альтернативного законопроєкту про інвестиційну діяльність, який я мав честь репрезентувати з цієї трибуни. Нам це дуже приємно. Хоча б якісь розумні ідеї нарешті доходять до цього залу», – на цьому наголосив заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв під час обговорення законопроєкту у Верховній Раді.

Однак, за словами народного депутата, в документі містяться несумісні з підтримкою інвестиційної діяльності норми. Саме тому депутати «Батьківщини» вимагатимуть другого читання для документа.

«Без сумніву повинна бути підтримка податкова, і ми дуже вдячні, що ці норми враховані. Без сумніву, повинна бути підтримка, яка тут закладена, стосовно відшкодування тих інвестиційних вливань, які роблять не лише закордонні, а й українські інвестори. Без сумніву, ми будемо підтримувати норму, яка стосується порядку інвестування і підтримки державою цих інвестицій. Але нам незрозуміла ціла низка нелогічних речей, які пов’язані з термінологічною базою, бо далі це закладе корупційну складову. І тому ми будемо вимагати другого читання», – зауважив Сергій Соболєв.

Він наголосив, що «Батьківщина» підтримує цей законопроєкт, «бо він є послідовною підтримкою ключових речей, з якими кандидат у президенти Тимошенко й наша фракція йшли на президентські та парламентські вибори».

Варто зазначити, що в першому читанні за законопроєкт проголосували 227 народних депутатів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова