Сергій Соболєв: «Батьківщина» не отримувала жодних матеріалів про діяльність голови СБУ

Фракція «Батьківщина» не отримувала будь-яких матеріалів про діяльність голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка.

Про це заявив заступник Голови фракції Сергій Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах парламенту.

«Ми б хотіли спочатку почути пана Наливайченка, і після цього, коли ми отримаємо інформацію, будемо розуміти, яке рішення ухвалювати», – сказав він і додав, що фракція не керується чутками з будь-яких ресурсів.

Також він зауважив, що «станом на цей час немає ніякої інформації щодо Наливайченка».

«На засіданні Ради коаліції це питання не розглядалось, і Президент України не зустрічався з лідерами фракцій щодо цього питання», – повідомив він.

Коментуючи на прохання журналістів ефективність роботи голови СБУ Валентина Наливайченка, Соболєв зазначив: «Незважаючи на те, що в СБУ розпочали серйозну люстрацію, на жаль, факти корупції в СБУ не викорінені».

«Але в нас немає такої інформації, щоб порушувати питання про його відставку. Ми б хотіли отримати відповідні матеріали», – заявив народний депутат від «Батьківщини».

Окрім того, відповідаючи на запитання журналістів щодо збору підписів за відставку Генпрокурора Віктора Шокіна, Соболєв зазначив, що парламент має заслухати звіт Генпрокурора за півроку його роботи і вже потім ухвалювати відповідні рішення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова