Сергій Соболєв: «Батьківщина» категорично проти включення до порядку денного лобістських законопроектів

«Батьківщина» категорично проти включення до порядку денного лобістських законопроектів, які не відповідають логіці функціонування держсектору економіки.

Про це заявив заступник керівника фракції Сергій Соболєв на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

Зокрема, він виділив законопроекти №8225 та №6428, які фактично унеможливлюють управління урядом і виконавчою владою державним майном.

Сергій Соболєв повідомив, що ці законопроекти раніше не були підтримані для включення до порядку денного, але вже втретє перереєстровані та знову проштовхуються в парламент.

«Це найбільше шахрайство, яке готується владою», – наголосив політик.

Відповідно до запропонованих документів, за словами заступника керівника фракції, якісь наглядові ради самі собі встановлюватимуть мільярдні премії, як це робить сьогодні наглядова рада НАК «Нафтогазу». Вони самі затверджуватимуть фінплани, додав парламентарій.

«Навіщо тоді уряд? Навіщо тоді парламент? Що взагалі відбувається? Чому Андрій Коболєв досі на посаді? А ми зі ЗМІ дізнаємось, що він веде переговори із Соросом про продаж державної компанії «Укргазвидобування», – обурився Сергій Соболєв.

Фракція «Батьківщина» вимагає негайно викликати голову НАК «Нафтогазу» Андрія  Коболєва до парламенту, повідомив він.

«Якщо президент не хоче звіту Коболєва, то нехай він свідчить перед парламентом, щоб всі ми дізналися,  за яку ж суму він домовився продати Соросу «Укргазвидобування», – зазначив Соболєв.

Перелік лобістських законопроектів можна переглянути тут.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова