Сергій Соболєв: «Батьківщина» чекає від уряду кардинальних змін до бюджету

«Батьківщина» очікує, що уряд підготує кардинальні зміни до бюджету і запропонує їх для обговорення у понеділок, на засіданні Ради коаліції.

Про це заявив заступник фракції Сергій Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів у парламенті.

«Уперше в нас відбулась чесна та відверта розмова, коли речі називались своїми іменами, чого не було жодного разу за останній рік», – прокоментував він підсумки сьогоднішнього засідання Ради коаліції за участю уряду.

Депутат від «Батьківщини» розповів, що під час зустрічі представники кожної з фракцій парламенту висловилися щодо того, чи готові вони співпрацювати з цим урядом.

«З відповідей витікає, що фракції «Батьківщина» та «Самопоміч» з цим прем’єром працювати не будуть. «Народний фронт» заявив, що працюватиме з ним, а Блок Петра Порошенка вимагає переформатування уряду і тоді вони готові працювати з ним. Ми заявили, що не підемо в цей уряд, якщо залишається цей прем’єр і ця економічна політика. Питання коаліції – це питання, яке розглядатиметься окремо», – зазначив Сергій Соболєв.

Друге питання, яке розглядалось під час Ради коаліції, як повідомив політик, чи готовий «Народний фронт» працювати в коаліції в разі відставки Яценюка.

«На що вони відповіли, що вирішуватимуть, виходячи з ситуації, яка утворилася», – додав Соболєв.

За його словами, під час зустрічі не вдалося знайти спільної мови з прем’єр-міністром щодо того, що потрібно змінювати в країні.

«Арсеній Петрович заявив, що все йде правильно, і все, що відбувається, – це виконання програми коаліції. І що це й надалі продовжуватиметься, а позиція інших фракцій, окрім прем’єрської, якраз протилежна: ми рухаємося в неправильному напрямку», – сказав член «Батьківщини».

Сергій Соболєв повідомив: фракції домовились послухати уряд у понеділок, що він готовий змінити в економічній стратегії, у бізнесовій стратегії, у податках, у соціальній політиці?

«Думаю, у понеділок продовжиться відверта розмова, яка сьогодні розпочалась», – висловив сподівання політик.

Соболєв розраховує, що до понеділка уряд підготує кардинальні зміни до бюджету, «де буде змінено відношення до пенсіонерів, до бізнес-середовища, де відповість, що буде з податками, з банківською системою, з армією – подивимось, з чим прийде уряд».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова