Сергій Соболєв: Неможливо повернути українські території без повернення туди наших громадян

Повернення окупованих територій неможливо без відновлення дії Конституції і законів України, залучення їх до українського інформаційного поля, надійного захисту прав громадян, зокрема й малого бізнесу на цих територіях та повернення людей, які змушені були виїхати звідти через російську агресію.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв у прямому ефірі телеканалу «Прямий».

За його словами, у запропонованій формулі Штайнмаєра фактично відсутня будь-яка безпекова складова.

«Формула Штайнмаєра – правила нав’язані нам ззовні. Нам пропонують діяти в парадигмі РФ. Відсутність безпекової складової  це те, що не дає відповіді на жодне питання», – сказав він.

Сергій Соболєв наголосив на необхідності української формули відновлення миру, що передбачатиме розв’язання безпекових питань. І йдеться не лише про роззброєння території та встановлення кордону, найважливіше, зауважив політик,  повернути українських громадян, яких налічується близько 2 млн осіб, додому та гарантувати їхні права.

«Українська власність  це сотні тисяч представників малого бізнесу, яких звідти вигнали. Ці люди повинні повернутися у свої магазини, у свої кафе і далі працювати. Це також буде повернення тих території», – підсумував представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова