Регіональні осередки «Батьківщини» активно допомагають боротися із коронавірусом

Партійці регіональних осередків «Батьківщини» в умовах епідемії коронавірусу та складної економічної ситуації, в якій сьогодні опинилася країна, з минулого тижня провели низку благодійних акцій, підтримавши пенсіонерів, малозабезпечені сім’ї, одиноких мам, лікарів і медичні установи.

Активісти Львівської, Запорізької, Тернопільської, Миколаївської, Черкаської областей роздавали місцевим жителям захисні маски, засоби захисту від респіраторного зараження, а також інформаційні бюлетені про те, як поводитись і убезпечувати себе під час пандемії коронавірусу. У першу чергу, ці засоби отримали літні люди, які найбільш уразливі до захворювання, малозабезпечені сім’ї, люди, які працюють у сфері надання послуг, адже саме вони найбільше контактують з місцевими жителями, також маски були передані до поліції та медичних закладів.

А от на Одещині за ініціативи депутата від «Батьківщини» в умовах відсутності захисних масок в аптеках, їх масово почала виготовляти «Балтська швейна фабрика» – 12 тисяч штук на добу. Підприємство вже виготовило понад 70 тисяч масок та 1000 захисних костюмів для медустанов області.

На допомогу в боротьбі з коронавірусом черкаські «батьківщинівці» виділили 200 тисяч гривень і направили ці кошти на благодійну допомогу місцевим медичним установам – відремонтували апарат штучної вентиляції легень відділення реанімації Жашківської центральної районної лікарні, закупили для потреб лікарні пульсометр, 700 пар захисних рукавичок, захисні маски і засоби дезінфекції, забезпечили лікарню продуктами харчування.

На Херсонщині «батьківщинівці» передали кошти Каховській районній лікарні на придбання необхідних матеріалів та засобів, а також домоглися від Управління транспортної та дорожньої інфраструктури виділення двох спеціальних автобусних рейсів, щоб возити медпрацівників лікарні ім. Є.Карабелеша на роботу.

Депутати «Батьківщини» Запорізької обласної ради ініціювали проведення позачергової сесії для перерозподілу коштів обласного бюджету, а саме – для боротьби з коронавірусною інфекцією перенаправити 100 мільйонів гривень на закупівлю тестів, медичного обладнання, захисних масок і костюмів для лікарів. Також депутати наполягають на необхідності справедливо вирішити питання зарплат і премій медпрацівникам, які сьогодні знаходяться на передовій боротьби з вірусом.

З ініціативи «Батьківщини» було скликано позачергову сесію Закарпатської облради, під час якої ухвалено рішення виділити 153 мільйони гривень на профілактичні заходи та боротьбу з коронавірусом. Депутати також звернулися до центральної влади щодо запровадження податкових канікул для підприємств та підприємців, які вимушено призупинили роботу на час карантину. Крім того, вони закликали енергопостачальників не відключати боржників на час карантину.

Регіональні осередки «Батьківщини» планують і надалі проводити благодійні профілактичні акції та закликають містян берегти себе, своїх рідних і близьких.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова