Жашківські «батьківщинівці» передали черговий автомобіль на потреби  військових

Це вже другий автомобіль, який партійцями Жашківської міської територіальної громади  передано місцевій військовій частині.

Як інформує пресслужба Черкаської обласної парторганізації, цей автомобіль закуплений Благодійним Фондом сім’ї Вусик «Родина», засновником якого є депутат обласної ради від «Батьківщини» Віктор Вусик, і буде задіяний для захисту Жашківської громади від можливих атак ворога дронами.

«Такий автомобіль вкрай необхідний для мобільної групи швидкого реагування нашої громади, яка задіяна на посту спостереження. На цій машині буде розміщено спеціальне обладнання, що дозволить виявляти та знищувати повітряні цілі ворога. Віримо в наших Захисників і дякуємо їм за захист країни, захист міста і нашої громади», – сказав голова Жашківської міської парторганізації Сергій Вусик.

Зважаючи на потреби військових, Благодійний Фонд сім’ї Вусик «Родина» охоче відгукнувся на прохання міського голови Жашкова Ігоря Цибровського та керівництва військової частини, і не лише придбав, а й відремонтував, пофарбував та обладнав авто відповідно до військового запиту.

Командир військової частини А1606 Олексій Базилевський висловив подяку «батьківщинівській» родині за допомогу та вручив Сергію Вусику подяку від військового командування.

«Вдячний родині Вусиків за постійну допомогу військовим. Цей автомобіль значно полегшить завдання щодо захисту Жашківської громади», – розповів Олексій Базилевський.

Всього ж на потреби військових Благодійним Фондом сім’ї Вусик «Родина» за час повномасштабної війни на фронт передано 12 автомобілів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова