Завдяки «батьківщинівцям» у Черкасах реконструюють зоопарк

З ініціативи депутатів Черкаської міської ради від фракції «Батьківщина» в міському зоопарку триває реконструкція.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, тут планують повністю замінити старі вольєри на нові й навіть розширити територію. Нині керівництво Черкаського зоопарку веде перемовини з потенційним інвестором щодо концепції перебудови звіринцю.

Водночас міський голова Черкас, керівник обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко дав доручення облаштувати площу перед входом у зоопарк та стоянку для автомобілів.

20139734_1779127732100670_7805604512697281697_n

«Ми хочемо на території зоопарку побудувати нові сучасні та комфортні вольєри. Є плани з приводу розширення території зоопарку, але для цього треба вирішити деякі земельні питання. Для нас важливо не просто збільшити кількість відвідувачів, а й зробити все для того, щоб зоопарк міг якісно функціонувати», – розповідає Анатолій Бондаренко.

За його словами, цього року у черкаському зоопарку вже вдалося втілити в життя низку змін. Так, відкрили унікальний експозиційний комплекс «Земля ведмедів і вовків». Для звірів облаштували просторі вольєри зі скляними стінами та штучними водоймами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова