Засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку

24 квітня під головуванням Сергія Бєлашова відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

“Наша робота тривала понад 3 години. Вдалося розглянути питання, що стосуються роботи підприємств житлово-комунального господарства. Також зараз “гаряча” пора для ремонту доріг. Надходить чимало звернень від громад щодо нагальної потреби у ремонтах доріг. Внесли свої рекомендації”,

– наголосив голова фракції Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Сергій Бєлашов.

Також депутати розглянули хід виконання низки програм: Обласної програми забезпечення молоді житлом, Комплексної програми “Шлях до рівних можливостей”, підтримки внутрішньо переміщених осіб, соціального захисту населення та ін.

Сергій Володимирович подякував колегам за плідну підготовку до чергової сесії обласної ради та результативне голосування за більшість питань порядку денного.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова