Запорізька команда продовжує плідно працювати

За результатами нещодавньої робочої зустрічі керівника Запорізької «Батьківщини» Владислава Куценка з Головою партії Юлією Тимошенко актив обласної партійної організації зібрався на нараду, під час якої обговорювались подальші напрямки політичної та гуманітарної діяльності, а також останні резонансні нововведення від Уряду та парламентської монобільшості, зокрема новий Закон про мобілізацію та рішення Уряду про припинення консульських дій.

Безумовно, всі військовозобов’язані повинні захищати Україну. Але в прийнятому Законі про мобілізацію, котрий набере чинності 18 травня, нічого не сказано ані про демобілізацію тих захисників і захисниць, які вже тривалий час перебувають на фронті, ані про додаткову мобілізацію професійних військових, ані про посилену мотивацію для військовослужбовців. Ухвалений закон однаково не влаштує ні військових, ні цивільних і не посилює обороноздатність України, а навпаки – лише збільшує рівень тривоги в суспільстві та зневіру.

Також запорізьким активом обговорювалось безглузде та алогічне намагання Уряду припинити консульські послуги для всіх чоловіків віком від 18 до 60 років, які зараз перебувають за кордоном. Адже подібні рішення можуть призвести до того, що держава втратить покоління молодих українців віком від 18 до 24 років, які вчаться або працюють за кордоном. Завдяки зусиллям «Батьківщини» надання консульських послуг за кордоном було поновлено.

Крім того, проговорили основні напрямки подальшої роботи в гуманітарному секторі.

«Найближчим часом плануємо реалізувати декілька потужних проєктів» – зазначив керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова