Запорізька «Батьківщина» пропонує механізм погашення заборгованості по зарплаті лікарям

Керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі.

Обговорювались шляхи погашення запорізькими підприємствами існуючих боргів перед працівниками. Одним із таких боржників є «Запорізький регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр», заборгованість якого становить близько 7,4 млн. гривень.

«Разом із керівництвом медзакладу ми напрацювали реальний шлях вирішення даної проблеми. Для цього не потрібні додаткові бюджетні кошти – погашення боргу відбудеться за рахунок економії на енергоносіях для підрозділів, що нині знаходяться на окупованій території та низки інших заходів. До нового року заборгованість по зарплаті перед персоналом фтизіопульмонологічного центру повинна бути ліквідована», – зазначив Владислав Куценко.

За його словами, напрацьований реальний план дій, аби в подальшому уникнути виникнення боргів по зарплаті перед працівниками Запорізького регіонального ФКЛДЦ. 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова