За сприяння «батьківщинівців» черкаські медичні заклади отримали благодійну допомогу

Сьогодні голова Черкаської обласної парторганізації Юрій Тренкін передав черкаським медичним закладам благодійну допомогу від міжнародних партнерів, які підтримують Україну у цей скрутний час.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, медичний вантаж прибув у Черкаси за сприяння народного депутата України, першого заступника комітету з питань здоров’я нації у Верховній Раді України Валерія Дубіля.

Медичні засоби, зокрема інвалідні візки, ортопедичні подушки, медичні халати, бахіли, шапочки, підгузки та інші вироби медичного призначення від благодійників отримали Черкаська обласна лікарня, Черкаська обласна дитяча лікарня, Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги та Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини».

«Наразі така допомога вкрай необхідна для наших медичних закладів. Все це покращує рівень надання медичних послуг жителям нашого міста та області. Тим більше, що в умовах воєнного стану у лікарнях Черкащини збільшується кількість пацієнтів за рахунок внутрішньо переміщених осіб та поранених захисників, які відновлюють здоров’я у медичних установах регіону», – зазначив Юрій Тренкін.

Він також наголосив, що лікарні області вже не вперше отримують благодійну допомогу за сприяння Валерія Дубіля. Тож черкаські «батьківщинівці» вдячні народному депутату за підтримку та командну роботу.

Юрій Тренкін разом із представниками благодійних міжнародних організацій поспілкувалися із керівниками та медичним персоналом лікарень, поцікавилися проблемами та дізналися про потреби медичних установ.

«Налагоджуємо співпрацю, щоб надалі надходила допомага медичним закладам нашого регіону. Дякуємо Валерію Дубілю та міжнародним партнерам за підтримку», – сказав Юрій Тренкін.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова