Юлія Тимошенко, Валерій Дубіль та команда «Батьківщини» з місією на Донбасі 

Знову надважлива поїздка на Донбас. Зустрічі з військовими, допомога прифронтовим шпиталям, відвідування поранених героїв. Щира гордість за наших медиків, які міцно стоять на сторожі здоровʼя людей навіть під шквальними ворожими обстрілами. 

Про це заявив народний депутат, очільник столичної «Батьківщини» Валерій Дубіль, передає пресслужба столичного осередку.
«Привезли кілька тонн потрібного на передовій вантажу, обладнання для лікарень, спецзасоби для захисників та продукти для місцевих жителів. Ця масштабна гуманітарна місія обʼєднала зусилля десятків людей — меценатів, депутатів, благодійників, водіїв, вантажників», — розповів депутат.
Валерій Дубіль висловив слова вдячності лідеру «Батьківщини» Юлії Тимошенко, команді партійців Дніпропетровщини на чолі з Оленою Плахотнік, благодійникам та меценатам за те, що ця надважлива поїздка відбулася.
«Дякую лікарям прифронтових шпиталів за спасіння життів, а ЗСУ — за відчайдушну боротьбу за кожен сантиметр нашої землі. Слава Україні», — сказав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова