Юлія Тимошенко в Одесі: Завдяки роботі ТСК вдалося збільшити фінансування на лікування поранених військових

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко впродовж останніх місяців очолює Тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, яка проаналізувала забезпеченість медичних закладів України та напрацювала зміни для Кабміну по збільшенню фінансування лікарень, які лікують наших поранених героїв. Окрім того, депутатами вивчалось питання більш ефективного розподілу пакетів НСЗУ по всім медичним закладах країни.

В рамках роботи ТСК Верховної Ради, Юлія Тимошенко відвідали три лікарні на Одещині.

 

У п’ятницю, 26 січня, політик зустрілась з колективом «Дорожньої лікарні ДП «Одеська залізниця», що знаходиться в місті Одеса. Юлія Тимошенко обговорила з лікарями питання достатньої кількості пакетів НСЗУ та потрібні зміни для більш чесного перерозподілу зарплатні, на чому наголосили самі лікарі. Пропозиції від лікарні опрацює місцева команда «Батьківщини», про що розповів присутній на зустрічі депутат Одеської облради Олександр Барський, зазначивши, що обласна команда партії на чолі з Олегом Радковським, окрім того, працює з багатьма лікарнями громад області в допомозі з облаштуванням укриттів.

Після розмови з лікарями, політики, за участю також заступників голови «Батьківщини» Одещини Сергія Веселова та Ігоря Лиманського і керівників партосередків Одеського, Березівського та Болградського районів області – Сергія Білюка, Володимира Сорохманюка та Сергія Шутова передали військовим допомогу: два Мavic 3T, термобілизну, балаклави та грілки.

Другим медзакладом, який відвідала Юлія Тимошенко під час візиту до Одеської області, стала Центральна лікарня Тарутинської селищної ради Болградського району області.

Політик зустрілась з директором закладу Іриною Пулєвою, колективом лікарні та головою громади Савою Чернєвим. Перелік питань, які турбували медиків був схожий, але директорка лікарні наголосила на важливості для закладу отримання нового пакету НСЗУ, що дозволить збільшити перелік напрямків надання допомоги людям.

Також голова громади Сава Чернєв розповів Юлії Тимошенко про новий медичний центр, який Тарутинська громада будує самостійно за допомоги міжнародних донорів та подякував керівнику «Батьківщини» Болградського району Сергію Шутову за постійну передачу гуманітарної допомоги місцевій лікарні. На зустрічі також були присутні депутати «Батьківщини» сусідньої, Бородінської громади.

На завершення візиту Юлія Тимошенко зустрілась з керівництвом лікарні сусідньої, Арцизької міської громади та її головою Сергієм Порпуланським.

Директор лікарні Зіновій Челак показав Юлії Тимошенко загальне та дитяче відділення, які за останні роки були повністю відремонтовані та оснащені сучасним обладнанням.

Юлія Володимирівна була приємно здивована дуже гарним станом лікарні та якісним оснащенням відділень. Керівник партосередку Болградського району Сергій Шутов розповів, що гарний стан лікарні Арцизької громади став можливим завдяки ефективній співпраці міської ради та керівництва медзакладу.

У спілкуванні з колективом лікарні медики попросили Юлію Тимошенко опрацювати на рівні ТСК питання правильного нарахування заробітних плат, так як нинішня система прирівнює молодих фахівців та лікарів з великим досвідом, що негативно впливає на мотивацію до підвищення кваліфікації.

Окрім того, лікарня потребує пакет НСЗУ для запуску відділення по наданню допомоги при техногенних катастрофах. Директор лікарні Зіновій Челак розповів Юлії Тимошенко, що у лікарні вже є напрацювання та фахівці для нового і важливого для нашого часу відділення, яке потрібне у Болградському районі. Заступник голови «Батьківщини» Одещини по південній частині області Ігор Лиманський, у свою чергу додав, що після попереднього візиту партійців до Арцизу, дане питання вже взято в роботу на рівні області.

Загалом робочий візит до Одеської області Голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко видався досить ефективним, так як для більш ефективної та якісної роботи медичних закладів країни потрібно проаналізувати різні лікарні та поспілкуватись особисто з самими лікарями.

Голова Одеської обласної «Батьківщини» Олег Радковський, резюмуючи зазначив, що депутатська команда партії в області буде готувати напрацювання разом з керівниками відвіданих лікарень, аби якнайшвидше ТСК у Верховній Раді могла розглянути можливості допомоги цим та іншим медзакладам громад Одещини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова