Волонтерське крило «Батьківщини» Києва передало функціональні ліжка в Інститут геронтології імені Д. Ф. Чеботарьова НАМН України

У функціональних ліжках є можливість змінювати кут нахилу секцій таким чином, що верхня частина тулуба може бути вище, або нижче, по відношенню до тазу, в залежності від бажання і потреби пацієнта. Вони слугують для лежачих хворих, позбавлених можливості пересуватися самостійно, а також медперсонал має необмежений доступ до пацієнта.

Про це розповіла заступниця голови партійної організації «Батьківщина» в Києві Наталія Ромашова, передає пресслужба парторганізації. Вона додала, що столичний осередок партії намагається максимально оперативно закривати всі запити від медичних та військових установ.

«Наше завдання бути найміцнішим тилом! Поки хлопці та дівчата виборюють нашу свободу на полі бою, ми повинні слідкувати за здоровʼям дітей, старшого покоління та поранених», — підкреслила Наталія Ромашова.

Нагадаємо: лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, очільник «Батьківщини» в Києві Валерій Дубіль та волонтери з першого дня ворожого вторгнення на територію України підтримують військових і медиків.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова