Волонтерське крило «Батьківщини» Києва отримало партію медичних препаратів для військових

Сьогодні наші друзі-благодійники передали партію медикаментів для лікування поранених військовослужбовців. Серед медичних препаратів те, що вкрай необхідно бійцям — антибіотики, знеболюючі, ліки від сезонних хвороб. Частина препаратів буде направлена до лікарень, іншу партію волонтери «Батьківщини» передадуть на полігони та, безпосередньо, на бойові позиції.

Про це заявила перша заступниця голови «Батьківщини» Києва Наталія Ромашова, передає пресслужба партійної організації.

«Протягом декількох місяців працює тимчасова слідча комісія, створення якої ініціювала лідерка партії Юлія Тимошенко. Й наразі ми бачимо, що стандарти НАТО і те, що отримують військові в якості медичної допомоги – різні речі», — наголосив очільник «Батьківщини» Києва, народний депутат Валерій Дубіль.

Депутат нагадав, що Парламент у першому читанні підтримав законопроєкт #10343 про організацію належного рівня медичного забезпечення Збройних Сил України.

«Ми з командою постійно вивчаємо проблемні питання медичного забезпечення Сил оборони під час відвідування військових шпиталів на Донеччині, Харківщині, Дніпропетровщині. Адже кожна благодійна місія до прифронтових шпиталів включає спілкування з лікарями та пораненими захисниками», — пояснив Валерій Дубіль.

«Зараз ми працюємо над удосконаленням законопроєкту до другого читання. Медицина на фронті — рятує життя. Чим якісніше буде надання медичної допомоги, тим більше життів українських військових ми зможемо зберегти», — додав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова