Волонтерська діяльність депутата Хмельницької обласної ради від партії «Батьківщина» Олега Лукашука

Про допомогу Олега Григоровича фронту красномовно свідчать цифри, які ми приведемо нижче.

Для нашого героя «чорний четвер», що розділив життя українців на «до» і «після», розпочався із спорудження блок-постів на всіх в’їздах-виїздах до Хмельницького.
За власної ініціативи. За – власний кошт.

Активний учасник Революції гідності, Олег Лукашук прекрасно знав: барикада – це перший і останній «аргумент» українців у їх боротьбі за  волю і незалежність!

Вісім опорних пунктів було споруджено ним довкола обласного центру. А це – 3 тисячі тонн розфасованого в мішки піску, кілька сотень бетонних блоків, змонтованих  у формі імпровізованих «дотів».

Тепер вони – улюблене місце ігор у «війнушку» для хмельницьких хлопчаків.

«Дай Боже, аби ці бетонно-піщані загородження так і не знадобилися», – зауважує Олег Григорович.

Після «бетонно-піщаного» періоду волонтерства, як називає його Олег Григорович, він узявся до звичної для себе справи, яку не припиняв починаючи з літа 2014 року – допомоги воїнам ЗСУ і жителям прифронтових територій. Власним коштом придбав і передав 20 бронежилетів і стільки ж кевларових касок для бійців хмельницької тероборони, що вирушали на фронт. Коли ж земляки зайняли відведені їм позиції на Харківщині, купив і передав на «передок» 5 тепловізорів і все необхідне для облаштування бліндажів, починаючи із лопат і сокир, і закінчуючи дошками і «брустверним» лісом.

Уся Хмельниччина знає історію «щасливого автомобіля Лукашука», яку Олег Григорович передав нашим розвідникам (на фото). В одному бою хлопці потрапили на ньому у ворожу засідку. Із неї «рашисти» зробили суцільне решето, але всі розвідники, на щастя, вціліли.

Поки Олег Григорович ремонтував «щасливу машину», його сини – Богдан і Андрій, купили дві автівки, які передали воїнам-розвідникам.

Ось уже півроку – раз на тиждень, а іноді  й частіше,  від офісу приватного підприємства, яким керує Олег Григорович, від’їжджає  вантажівка і бере курс на Схід чи Південь. Туди, де сьогодні – найважче,  де вирішується доля української нації, де розв’язується не театрально-гамлетівське, а історично-реальне питання  – бути чи не бути Україні.

У вантажівці – крупи, борошно, цукор, олія, тушкованка, медикаменти…Все, що так необхідно сьогодні фронту і на що чекають  мешканці звільнених територій.

На тих пакунках, а продовольства й медикаментів за ВЛАСНИЙ кошт Олег Григорович закупив і передав на 3 мільйони гривень, не пишеться, хто їх «автор». Та всяк знає, що купують і передають їх люди з великим і благородним серцем, таким, як в Олега Григоровича Лукашука.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова