Волонтери «Батьківщини» передали військовим з ДФТГ-31 генератор

Днями в Українці Київської області після атаки рф на Трипільську ТЕС, були знеструмлені об’єкти інфраструктури, які відповідають за життєзабезпечення міста. Місто на деякий час під’єднали до генераторів. Військові, які базуються в Києві також мають бути забезпечені всім необхідним, оскільки ворог безжалісний, небезпечний та непередбачуваний. А від наших захисників залежить майбутнє України, майбутнє всіх нас. Тому ми з командою продовжуємо активно реагувати на запити військовослужбовців.

Про це заявила Наталія Ромашова, заступниця голови «Батьківщини» в Києві Валерія Дубіля, після передачі генератора Добровольчому формуванню територіальної громади 31 Києва.

«Генератор дозволить мобільно забезпечити енергоживлення підрозділу, заряджати різноманітні прилади. Відповідно до характеристик генератора, він дозволить мінімізувати витрати палива й забезпечити зручне транспортування», — додала вона.

Нагадаємо, що «Батьківщина» на чолі з лідеркою Юлією Тимошенко та головою партійної організації в Києві, народним депутатом Валерієм Дубілем з першого дня повномасштабної війни допомагають медичним закладам та військовим по всій Україні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова