Володимир Слончак та волонтери «Батьківщини» передали медичний вантаж дитячому консультативно-діагностичному центру Дарницького району

Продовжуємо з командою підтримувати медичні заклади. Допомагати сфері охорони здоров’я покращувати якість надання послуг — основні наші пріоритети. Це, першочергово, стосується лікування та реабілітації військових, а також ВПО, серед яких багато дітей. Через війну є нестача фінансування медичної сфери, тобто наразі держава не спроможна задовольнити усі потреби цієї галузі. Попри цей факт, українські медики надихають своєю відданою роботою увесь світ, за що їм доземний уклін.

Про це заявив депутат Київради від «Батьківщини» Володимир Слончак, передає пресслужба партійної організації.

За його словами, підтримка медичних закладів по всій країні здійснюється з ініціативи лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко та очільника партійної організації в Києві, народного депутата Валерія Дубіля.

Раніше Юлія Тимошенко заявляла, що лікування та реабілітація воїнів має бути пріоритетом держави.

«На сьогодні лікування та реабілітація військових не відповідає стандартам НАТО. Унормувати діяльність в цьому напрямку покликаний законопроєкт №10343 щодо організації належного рівня медичного забезпечення Збройних Сил України», — сказала вона.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова