Володимир Слончак: Продовжуємо підтримувати медиків та лікарні

Війна справила колосально руйнівний вплив на життя та здоров’я українців. Значної шкоди зазнала й система охорони здоров’я. Обстріл медичних закладів був частиною стратегії ворога. Водночас лікарні Києва продовжують активно приймати поранених бійців та цивільне населення. Тому ми з командою «Батьківщини» Києва з ініціативи очільника партійного осередку, народного депутата Валерія Дубіля передали необхідні медичні матеріали КНП «Консультативно-діагностичний центр №2» Дарницького району.

Про це повідомив співголова фракції «Батьківщина» у Київраді Володимир Слончак, передає пресслужба партійного осередку.

«Ми передали інвалідні візки та витратні медичні матеріали. Також уточнили в лікарів, в чому ще є потреби. Будемо працювати, щоб закрити ці запити», – додав він.

За словами Валерія Дубіля, державні медичні заклади в надзвичайних ситуаціях, таких як війна, не в змозі задовольнити запити всіх українців.

«Наші військові дають потужну відсіч ворогу. Справжні герої роблять усе, щоб захистити кордони держави. Військових щохвилини рятують саме лікарі. Вони роблять операції, переливають кров та зберігають життя. Разом з цим, якими б сильними не були лікарі, вони потребують нашої допомоги», – сказав він.

В свою чергу, заступниця голови столичної «Батьківщини» Наталія Ромашова наголосила, що війна триває, потреби лікарень тільки збільшуються.

«Наша Лідерка Юлія Тимошенко невтомно допомагає військовим та лікарям по всій країні. Разом з командою їздить до прифронтової лінії з гуманітарною місією. Ми із волонтерами та депутатами «Батьківщини» взяли під опіку столичні лікарні. Разом до Перемоги», – сказала вона.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова