Володимир Слончак: Маємо допомагати людям утримувати домашніх тварин під час війни, аби улюбленці не опинилися в притулках і на вулиці

Перший день весни ми з командою однодумців-волонтерів та зоохахисників, на чолі з Дмитром Підтуркіним, зустріли в колі найвідданіших сердець на планеті. Вперше до моєї приймальні завітала така велика кількість людей зі своїми пухнастими друзями.

Про це заявив депутат Київради від «Батьківщини» Володимир Слончак. Сьогодні волонтерське крило «Батьківщини» Києва разом із ГО «Петро і Мазепа» передали хатнім тваринам внутрішньо-переміщених осіб корм і смаколики. Акція відбулася в рамках благодійного проєкту «Чотирилапий Санта».

«Маємо робити все від нас залежне, щоб люди, які опинилися в скрутному становищі не зрікалися своїх домашніх улюбленців. Допомагаємо тим, кому більше ні на кого розраховувати», — наголосив ініціатор благодійної акції Дмитро Підтуркін.

В свою чергу Володимир Слончак подякував всім за допомогу.

«Війна скрізь залишає свій рушійний слід. Криза стосується і тварин. Багато пенсіонера і ВПО, які зараз живуть в столиці взяли на перетримку, а дехто і назавжди, котів та собак додому. Необхідно допомагати цим великодушним та жертовним людям. Я щиро вдячний їм за цей самовідданий вчинок. Дякую очільнику «Батьківщини» Києва Валерію Дубілю за координацію цього та інших життєво-важливих проєктів», — сказав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова