Владислав Куценко взяв участь в роботі Конгресу Союзу українців Румунії

Форум зібрав депутатів Румунського Парламенту, представників Європарламенту та Уряду Румунії, голів румунських повітів та адміністрацій, а також представників культурно-мистецької та наукової спільноти, які захищають інтереси численної української громади в Румунії та надають вагому підтримку Україні в цей непростий час. Керівника Запорізької «Батьківщини» Владислава Куценка було запрошено в президію конгресу.

Від початку повномасштабного російського вторгнення Союз українців Румунії допоміг та продовжує допомагати сотням тисяч українських біженців, які рятуючись від війни змушені були виїхати за кордон. Крім того, вже понад півтора року СУР надає гуманітарну допомогу різним регіонам України, зокрема передає медичне обладнання, технічні засоби, харчові продукти, одяг тощо. Останнім часом СУР докладає чимало зусиль для підтримки процесу європейської та євроатлантичної інтеграції України з метою підтримки українського народу в протистоянні російській агресії.

«Дякую за запрошення голові СУР, депутату Парламенту Румунії пану Миколі-Мирославу Петрецькому, а також всій команді Союзу українців Румунії, яка продовжує підтримувати Україну та допомагати українським біженцям в Румунії, серед яких тисячі родин з Запорізької області. Впевнений, надалі наша співпраця з Союзом українців Румунії поглиблюватиметься», – зазначив Владислав Куценко.

Раніше Запорізька «Батьківщина» спільно з Союзом українців Румунії передала прифронтовим громадам Запорізької області, а також медзакладам та окремим військовим підрозділам, що стоять на Запорізькому напрямку близько десяти генераторів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова