Владислав Куценко провів низку важливих міжнародних зустрічей у США

Під час візиту до Сполучених штатів Америки, керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко разом з заступником голови партії «Батьківщина», народним депутатом України Сергієм Соболєвим провели декілька ділових зустрічей з представниками американського політикуму, а також взяли участь у низці міжнародних заходів, в тому числі були присутні на засіданні палати представників Конгресу США.

Також посадовці були запрошені на Національний Молитовний Сніданок, участь в якому брали політики, бізнесові та релігійні діячі з понад 140 країн світу, а також члени Конгресу США. Метою заходу є розбудова та зміцнення особистих відносин і поглиблення міжнародних, а також духовних, економічних і культурних зв’язків.

«Було приємно бачити й чути людей зі всього світу, які підтримують Україну й знають, що насправді відбувається на нашій землі. Під час численних зустрічей ,в тому числі, порушував питання юридичної підтримки та допомоги біженцям з України, зокрема з Запорізької області, які через війну змушені були виїхати до США та інших країн світу. Запропонував низку реальних механізмів допомоги нашим співвітчизникам за кордоном. Крім того, на кожній зустрічі, рівно як і колеги, говорив про нинішню ситуацію в Україні. Вважаю, що ми маємо доносити цю інформацію до наших іноземних партнерів щоденно. Адже, судячи з останніх новин, – нас таки чують», – зазначив Владислав Куценко.

Керівник Запорізької «Батьківщини» також долучився до українського молитовного сніданку за участі української делегації, що вже у 18-те проводився у Вашингтоні, відвідав Бібліотеку Конгресу США, а також Джорджтаунський університет, який є одним з найдавніших університетів Америки та найпрестижнішим навчальним закладом у світі в галузі політичних наук та дипломатії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова