Владислав Куценко: Обласний дошкільний заклад з надання психіатричної допомоги потрібний запоріжцям

Про це говорили батьки маленьких пацієнтів, які проходять лікування та реабілітацію в цьому медичному закладі під час зустрічі з керівником Запорізької «Батьківщини» Владиславом Куценком.

Попри те, що чимало родин з дітьми виїхали з Запоріжжя до більш безпечних регіонів, сьогодні Обласний дошкільний  заклад з надання психіатричної допомоги та реабілітації дійсно необхідний жителям Запоріжжя.

Медичний заклад є чи неєдиним в Україні, де медична психіатрична допомога надається з мінімальним  медикаментозним втручанням

Щодня в ньому проходять лікування понад 30 дітей з розладами аутистічного спектра, затримкою психічного розвитку, а також діти, які потребують фахової допомоги логопеда та дефектолога. Через загрозу ракетних ударів лікувальний процес скорегований таким чином, аби максимально уникнути одночасного перебування в медичному закладі маленьких пацієнтів.  Лікування та реабілітацію проводять висококваліфіковані лікарі-психіатри, практичні психологи, логопеди-дефектологи та інші спеціалісти.

«На жаль, останнім часом роботи у персоналу обласного дитячого психоневрологічного санаторію не поменшало. За статистикою від 25 до 30% дітей, які живуть поруч з війною, – мають порушення психіки. Зараз в медзакладі проходять курс лікування та реабілітації як діти з Запоріжжя та Запорізького району, так і діти з тимчасово окупованих територій. Тож, маємо максимально підтримувати Обласний дошкільний

 заклад з надання психіатричної допомоги та реабілітації. Цей медзаклад потрібний запоріжцям», – наголосив Владислав Куценко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова