Віталій Нестор: В Україні працює близько 3400 медичних закладів – усім їм потрібна підтримка

775-й день повномасштабної війни: Україна щодня стикається із надскладною ситуацією в сфері охорони здоров’я через ворожі дії. За даними МОЗ понад 1500 обʼєктів медичних закладів пошкоджено чи зруйновано. З першого дня війни лікарі борються за життя тисяч поранених цивільних і десятки тисяч військовослужбовців. Ми з волонтерським крилом «Батьківщини» продовжуємо гуманітарну місію з підтримки медзакладів.

Про це заявив депутат Київської міської ради від «Батьківщини» Віталій Нестор після передачі медичного вантажу закладам охорони здоровʼя Києва, передає пресслужба столичної партійної організації.

Він зауважив, що на сьогоднішній день в Україні працює близько 3400 медичних закладів різних форм власності та профілю, включаючи лікарні, поліклініки, амбулаторії та інші медичні установи.

«Лікарням під час війни потрібна різноманітна підтримка, а це й медичні засоби, й обладнання. В деяких випадках лікарням не вистачає медичного персоналу. Потрібні ліки, кров та кровопрепарати», — додав він.

Нагадаємо, що команда «Батьківщини» на чолі з лідеркою Юлією Тимошенко та за сприяння народного депутата, голови партійної організації в Києві Валерія Дубіля з першого дня повномасштабної війни підтримують українських військових, лікарів та всіх, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова