Віталій Нестор: Київрада працює без вихідних

14 травня відбулося пленарне засідання Київради, під час якого депутати прийняли ряд важливих соціально-економічних рішень, необхідних для стабільного функціонування міста.

Про це заявив очільник столичної «Батьківщини»,  депутат Віталій Нестор, передає пресслужба Київского міського партійного осередку.

«Зокрема прийняли рішення щодо присвоєння  звання «Почесний громадянин міста»: Олександру Сирському,  командувачу Сухопутних військ Збройних Сил України, командувачу оборони Києва в 2022 році; Олександру Петраківському, начальнику інформаційно – аналітичного відділу розвідувального управління штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України (посмертно); Віталію Малахову, театральному режисерові, засновнику та художньому керівникові Київського академічного драматичного театру на Подолі (посмертно); Василю Лазоришенцю, директору Національного інституту серцево – судинної хірургії імені М.М.Амосова», – зазначив політик.

За його словами, в Дарницькому районі озеро Заплавне та його прибережну захисну смугу площею 70.8 га оголосили ландшафтним заказником місцевого значення, а дитяча бібліотека імені Зої Космодем’янської носитиме ім’я українського письменника, поета і пісняра Грицька Бойка.

«Ми маємо закінчити процес декомунізації та назавжди розпрощатися з тоталітарною символікою, тому арка Дружби народів від сьогодні має назву Арка Свободи українського народу. Окрім того, більше 170 тисяч киян висловилося з приводу перейменування станцій метро, назви яких пов’язані з тоталітарним режимом та країнами-агресорами. Ми розуміємо, що потрібно зважено підійти до даного питання, залучити фахівців наукових установ і провести рейтингове голосування до 09 червня 2022 року, аби врахувати думку більшості киян із цих питань. Не зупиняємось та разом наближаємо нашу Перемогу! Слава нашим захисникам та слава Україні», – закликав Віталій Нестор.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова