Віталій Нестор: Для зменшення випадків злочинності у Києві планують розширити коло користувачів інформації у системі відеоспостереження

В Києві планують розширити коло користувачів інформації у системі відеоспостереження міста Києва та надати доступ службовим особам правоохоронних органів та військових формувань з метою зменшення злочинності на вулицях міста.

Такий проєкт рішення підтримали на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції, яке відбулося 16 вересня.

За словами голови столичної «Батьківщини», депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Віталія Нестора, у зв’язку із внесенням змін до деяких законів України, а також створенням нових органів державної влади виникла необхідність розширити коло користувачів інформації у системі відеоспостереження, яким буде надаватися доступ у режимі офлайн. Також передбачено розширити перелік прав розпорядника системи та визначити додаткові права користувачів інформації з особливим статусом.

«Потрібно доповнити Положення про систему новим пунктом щодо прав користувачів інформації у системі з особливим статусом, зокрема модернізувати систему. Крім цього, необхідно передбачити окрему процедуру надання інформації у мотиваційному письмовому зверненні щодо службових осіб правоохоронних органів та військових формувань. Додатково, пропонується розширити перелік випадків, у яких користувачам припиняється доступ до інформації – це відсутності активності облікового запису користувачів інформації у системі протягом 60 календарних днів з моменту останньої авторизації, а також звільнення із займаної посади або припинення трудових відносин», – зазначив Віталій Нестор.

Депутат додав, що виникла необхідність у наданні доступу до інформації у системі службовими особами правоохоронних органів та військових формувань:

– Національного антикорупційного бюро України;

– Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві;

– Національного агентства України з питань виявлення розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів;

– Головного управління розвідки Міністерства оборони України;

– Служби зовнішньої розвідки України;

– Управління розвідки Адміністрації державної прикордонної служби України;

– Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Також з метою здійснення профілактичних заходів щодо запобігання правопорушень та злочинів, отримання інформації відносно подій, що вже сталися, та зменшення навантаження на систему пропонується визначити коло користувачів інформації у системі, яким надається доступ у режимі офлайн, уповноваженим службовим особам міжрегіональних територіальних органів:

– Національної поліції України;

– Національної гвардії України;

– Головного управління розвідки Міністерства оборони України;

– Служби зовнішньої розвідки України;

– Центрального апарату Бюро економічної безпеки України;

– Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України;

– Управління розвідки Адміністрації державної прикордонної служби України;

– Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ);

– Національного агентства України з питань виявлення розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів;

– Національного агентства з питань запобігання корупції;

– Моторного (транспортного) страхового бюро України.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова