Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

Депутати розглянули й підтримали майже 40 питань, що стосуються життєдіяльності області. Головувала на засіданні депутатка обласної ради Лариса Босенко.

“Можна виокремити кілька блоків питань. Частина стосувалася реорганізації обласних медичних закладів та утворення в них наглядових рад. Традиційно розглянули питання щодо підсумків роботи комунальних підприємств у минулому, 2023 році. Досить багато підтримали і проєктів рішень, які стосуються приймання-передачі майна. Підтримали й створення робочої групи з питання управління відходами Скороходівської, Чутівської, Карлівської, Новосанжарської, Нехворощанської, Кобеляцької, Терешківської, Драбинівської територіальних громад. Цю пропозицію внесла особисто я, оскільки так ми зробимо черговий крок для якісного управління відходами у вказаних громадах і зможемо співпрацювати з міжнародними партнерами”, – прокоментувала засідання Лариса Василівна.

Також голова постійної комісії Лариса Босенко додала, що разом з колегами й надалі триматимуть на контролі питання інвентаризації об’єктів комунальної власності та планують розглянути докладніше діяльність тих підприємств, які за підсумком діяльності у 2023 році мають негативні фінансові результати.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова