Василь Деревляний: Пора ставити крапку в цинічності, брехні та безвідповідальності вищої влади

Тернопільська обласна парторганізація пропонує обласній раді, радам усіх рівнів звернутися до парламенту з вимогою – негайно ухвалити постанову про створення тимчасової слідчої комісії для розслідування фактів корупції чинного глави держави та ухвалити Закон про імпічмент Президента України.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, про це йдеться у заяві голови Тернопільської обласної «Батьківщини» Василя Деревляного.

«Нам розповідають про посилене фінансування української армії, військові новинки та передові технології Укроборонпрому, які забезпечать нашу перемогу. Все це, як виявилося, було лише «ширмою» торгівлі на війні та людській крові», – зазначив Василь Деревляний.

Політик нагадав про мільйонні афери на побудові оборонної сітки на кордоні з РФ, поставки в бойові підрозділи неякісної, «виграної на тендерах» техніки, амуніції та бронежилетів.

«У будь-якій цивілізованій країні після таких гучних корупційних скандалів більшість посадовців опинилася б під слідством із перспективою тривалого тюремного ув’язнення. Ми підтримуємо Юлію Тимошенко – ініціювати процедуру імпічменту Президенту України, який зобов’язаний виступати гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України. Пропонуємо Тернопільській обласній раді, радам усіх рівнів звернутися до парламенту, аби негайно ухвалити постанову про створення тимчасової слідчої комісії, яка вивчить всі факти корупції чинного Президента», – наголосив політик.

На переконання Василя Деревляного, майбутні вибори дадуть можливість українському народові поставити крапку в цинічності, корупції, брехні та безвідповідальності вищої влади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова