Валерій Дубіль: Збираємо медичний вантаж для лікарень та будматеріали для прифронтових населених пунктів 

Коли ми разом — ми сильніші! І разом обовʼязково Переможемо! Плануємо наступний тиждень: поїдемо на передову. Для медиків збираємо медичний вантаж, для зруйнованих обстрілами прифронтових населених пунктів — будівельні матеріали, а для наших героїчних захисників з Чернігівщини, які зараз тримають оборону під Авдіївкою — мавіки.

Про це заявив народний депутат, очільник столичної «Батьківщини» Валерій Дубіль, передає пресслужба партійного осередку.

«Минулого тижня відвідали лікарні та інститути Києва — Інститут Амосова, Інститут травматологіі та ортопедії, Інститут серця, доставили допомогу до Херсону, Миколаєва, Білозерки, підтримали волонтерів з Київщини, які також регулярно їздять на передову, і допомогли їм зібрати допомогу для бойових медиків. Провідали поранених захисників, подякували медикам за їхню роботу, у кожен медзаклад передали цінний медичний вантаж», — розповів про допомогу політик.

Він висловив вдячність команді ВО «Батьківщина» та особливо партійцям з Миколаївщини на чолі з в.о. голови обласного осередку Тимуром Глушком за допомогу та підтримку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова