Валерій Дубіль з гуманітарною місією в Києві, Дніпрі, Петропавлівці, Покровську та Харкові

В Києві разом із Зоєю Шкурко, Дмитром Подтуркіним та партнерами передали відеоскопічну систему ARTHROVIMS з 7К одному з провідних медзакладів. Як кажуть лікарі, якщо порівнювати з авто — це «бентлі» в повній комплектації!

Про це розповів очільник «Батьківщини» Києва, народний депутат України Валерій Дубіль. Як повідомляє пресслужба Київської міської партійної організації, депутат поділився результатами візитів в міста України за минулий тиждень. «В Дніпро передали апарат УЗД лікарні у Любимівці, який допоможе медикам у діагностуванні та лікуванні хворих», — сказав він. Валерій Дубіль поділився інформацією й щодо візиту до Петропавлівки.
«Доставили військовим медикам комплект Insighters, який складається з відеоларингоскопу, твердого бронхоскопу та гнучкого відеобронхоскопу. Це обладнання буде використовуватися під час операцій, при важких інтубаціях та у випадках, коли необхідно дістати сторонні предмети з легенів чи верхніх дихальних шляхів», — додав політик.

За його словами, до Покровську-Торецьку доставили у прифронтові шпиталі витратні матеріали, медикаменти, операційні набори.

«У Харків передали у військовий шпиталь дві сучасні системи обігріву пацієнтів», — поінформував він.

Валерій Дубіль подякував усім, хто долучився до потужної гуманітарної місії.

«Разом ми — велика сила! Разом рятуємо життя», — наголосив він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова