Валерій Дубіль та команда «Батьківщини» Києва привітали з 10-річчям КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Подільського району

Життя та здоров’я людей є найбільшою цінністю. І саме на медпрацівників, представників найгуманнішої професії, покладається відповідальність за збереження цього скарбу. Ваше милосердя неоціненне, особливо в умовах війни. Наші медики — справжні герої. Тому, що вибрали цю необхідну, важку, але таку потрібну професію.

Сьогодні з нагоди ювілею медичного закладу перший заступник комітету ВР з питань здоров’я нації, народний депутат, очільник столичної «Батьківщини» Валерій Дубіль передав щирі вітання та прапор України з підписом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

«Дорогі лікарі та медсестри! Ви не просто даруєте надію, а робите так, щоб ця надія жила в серцях. Нехай ця війна швидше закінчиться нашою перемогою. Божого благословіння. Особливо дякую директорці «Центру первинної медико-санітарної допомоги №2» Надії Петрівні Білічук», — сказав він.

У свою чергу, депутатська фракція «Батьківщини» в Київраді в особі секретаря Ганни Свириденко передала подяку всьому медичному персоналу за жертовність, патріотизм та професійну майстерність під час надання медичної допомоги людям в умовах війни російської федерації проти України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова