Валерій Дубіль: Привезли військовим медикам гастроскоп з аксесуарами Fuji (Японія), який рятуватиме хлопців від кровотеч шлунка, кишківника

Під час поїздки на Донбас відвідали прифронтові шпиталі. Про важливість сучасного обладнання тут, напевно, говорити не потрібно. Цього разу привезли військовим медикам гастроскоп з аксесуарами Fuji (Японія), який рятуватиме хлопців від кровотеч шлунка, кишківника. Також передали два апарата Easy Pulse – це реанімаційне критичне обладнання для непрямого масажу серця.

Про це розповів народний депутат України від «Батьківщини», очільник столичної партійної організації Валерій Дубіль. Передає пресслужба партійної організації.

«Вже наступного дня я отримав повідомлення від військового медика Андрія: «Сьогодні взяв ваш подарунок, щоб обстежити нашого військовослужбовця, заодно і протестувати гастроскоп. Те, що я отримав, перевершило всі очікування, апарат дуже легкий в роботі, дуже повороткий, додатковий водний канал дуже полегшує виконання цієї процедури, а якість зображення — то окрема тема». Далі були слова подяки, але насправді дякувати їм повинні ми. За кожного і кожну, хто повернувся з фронту живим завдяки надзусиллям лікарів. І найкраща вдячність для них – ще більше обладнання, яке допоможе їм врятувати ще більше життів», — додав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова