Валерій Дубіль: Передали допомогу на передову — Павлоград, Покровськ, Дружківка, Торецьк, Краматорськ

Разом з Юлією Тимошенко провели день на Донбасі. Пʼять міст – пʼять шпиталів, де цілодобово, без перерв і відпочинку, медики витягують з того світу поранених українських захисників. Стомлені очі говорять самі за себе, але вони тримаються, долають втому і продовжують свою боротьбу – за кожного, хто потрапляє в їхній шпиталь.

Про це розповів заступник комітету ВР з питань здоров’я нації, народний депутат, очільник «Батьківщини» Києва Валерій Дубіль.

«Ми знову доставили їм важливе обладнання – комплекти дороговартісних ультразвукових скальпелів для проведення складних хірургічних втручань. А також на власні очі побачили, як працює «штучна нирка», яку доставили їм кілька тижнів тому. За словами медиків, вона в буквальному сенсі допомагає зберегти воїнам з посттурнікетним синдромом не лише поранені кінцівки, а й їхні життя», — додав він.

Він сказав, що дорогою зустрілися і з військовими.

«Крім необхідних засобів, передали слова подяки і підтримки від українців. Усі слідкують за новинами, знають, які тяжкі ідуть бої. Усі моляться за тих, хто зараз стримує шалений наступ ворога. Завтра вирушаємо далі. Зараз кожен має включитися у боротьбу. Тільки так ми збережемо Україну і отримаємо перемогу у цій безжальній війні», — поділився депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова