Валерій Дубіль: Наші лікарі — справжні герої!

Завжди на оптимізмі, з усмішкою, ні на що не скаржаться, працюють з усіх сил, вірні та віддані професії, з чіткою громадянською позицією та готовністю цілодобово рятувати життя! Про це заявив очільник столичної «Батьківщини», народний депутат Валерій Дубіль після візиту з гуманітарною місією в медичні заклади України.

«Такі ж лікарі й у столичних інститутах, лікарнях, амбулаторіях. Разом з командою волонтерів раді були передати їм цінні медичні вантажі, які допоможуть у щоденній роботі», — зазначив політик Він поділився планами роботи на поточний тиждень. «Київ – Житомирщина – Рівненщина – Харківщина — такий маршрут нашої роботи цього тижня. Працюємо далі, віримо в ЗСУ і разом наближаємо нашу перемогу», — наголосив Валерій Дубіль.

Перша заступниця очільника «Батьківщини» Києва Наталія Ромашова нагадала, що партія підтримує лікарів та медичну галузь, цивільних і військових, починаючи з першого дня війни.

«Наша лідерка Юлія Тимошенко разом із командою з першого дня ворожого вторгнення рф займається евакуацією мирного населення. Зокрема, перший місяць війни ми відправили в безпечні міста не один автобус із хворими дітьми та їхніми опікунами. Наша команда постійно передає необхідні речі військовим, ми допомагаємо із якісною реабілітацією пораненим бійцям. Щодня працюємо для наближення мирного та переможного неба над Україною», — додала вона.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова