Валерій Дубіль: Найчастіше бійці страждають від поранення кінцівок — передали гостронеобхідне хірургічне обладнання в один з провідних медичних закладів України

Ця війна є найжахливішою з часів Другої світової. Ворог продовжує атакувати, тим самим провокує безліч проблем, з якими Україна не стикалася раніше. Лікарі констатують, що найчастіше військові отримують поранення кінцівок. Це повʼязано з тим, що тулуб захищає бронежилет, в той час, коли руки й ноги залишаються найбільш вразливими. Тому сьогодні ми з командою та за підтримки партнерів передали обладнання — відеоскопічну систему ARTHROVIMS 7К в провідний заклад охорони здоров’я України.

Про це заявив народний депутат, перший заступник комітету з питань здоров’я нації у Верховній Раді, голова «Батьківщини» Києва Валерій Дубіль, передає пресслужба столичної партійної організації.

«Іноді хірургічне втручання невелике: меніск, звʼязку підшити, осколок внаслідок поранення забрати. З оптикою (ред. лапароскоп) зручніше працювати: легше знаходити та діставати осколки й не потрібно розрізати тканини. За рік ми прооперували 930 хворих. Ми знаємо, що з них 820 людей повернулись на фронт та, на жаль, з них 120 осіб вже загинули. Завдячуючи сучасному обладнанню 95% поранених військових після лікування знову захищають наші кордони», — розповів заслужений лікар, хірург колінного суглоба та артроскопії Олександр Коструб.

Лікар подякував за передачу необхідного, дороговартісного обладнання.

«Я щиро вдячний Валерію Дубілю за підтримку. Завдяки новітньому обладнанню ми збільшуємо кількість артроскопічних втручань. Також новітнє обладнання значно полегшує та прискорює післяопераційне відновлення та знижує ризик розвитку післяопераційних ускладнень», — додав він.

Гуманітарна місія відбулася спільно з Дмитром Підтуркіним, Зоєю Шкурко та ГО «Петро і Мазепа».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова