Валерій Дубіль на конгресі EPP — European People’s Party

Разом з Юлією Тимошенко та потужною делегацією «Батьківщини» взяли участь у зʼїзді Європейської народної партії — найбільшої політичної групи Європарламенту.

Про це заявив голова «Батьківщини» Києва, народний депутат України Валерій Дубіль, передає пресслужба столичної партійної організації.

«Серед важливих новин — Європейська народна партія ухвалила спеціальну резолюцію щодо Плану ЄС для перемоги України. Члени ЄНП закликали розробити план ЄС для перемоги України та використати заморожені фінансові активи агресора на користь нашої держави. Дякуємо за таку вагому підтримку України в той момент, коли вона нам так необхідна», — сказав він.

Валерій Дубіль додав, що він з колегами привітали справжнього друга України, Урсулу фон дер Ляєн з висуненням її кандидатури на посаду президента Єврокомісії від Європейської народної партії на другий термін. У своїй промові, частина якої була присвячена Україні, вона чітко озвучила те, за що бореться наш народ, — «вільна і процвітаюча Україна в самому серці ЄС».

«Також від нашої делегації подякували президенту Європейської народної партії Manfred Weber за підтримку нашої держави на шляху до повноправного членства у Євросоюзі», — розповів він.

Валерій Дубль наголосив, що Україна веде боротьбу не лише за свою землю, а і за свободу та демократію у всій Європі. І у цій боротьбі неодмінно переможе!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова