Валерій Дубіль: Медична галузь під час війни — одна з больових точок України, яку ми з командою підтримуємо й будемо підтримувати до перемоги

Війна кардинально змінила потреби людей в медичній допомозі. В деяких закладах охорони здоров’я медпрацівники й адміністративний персонал евакуювались в безпечніші міста України, дехто виїхав за кордон. І є й ті, хто стали на оборону цілісності Держави. Кількість поранених зростає, не зникли й хронічні захворювання. Бачимо ряд гострих проблем з наданням медичної допомоги населенню як в прифронтових шпиталях, так і у відносно мирних населених пунктах. Тому ми з волонтерським крилом «Батьківщини» від початку повномасштабного ворожого вторгнення допомагаємо й будемо допомагати надалі медичним закладам.

Про це заявив очільник «Батьківщини» Києва, народний депутат України Валерій Дубіль. Передає пресслужба Київської міської партійної організації.

«Щодня ми з командою передаємо необхідний медичний вантаж до лікарень по всій Україні. Крім цього напрямку допомоги, наша лідерка Юлія Тимошенко очолила Тимчасову слідчу комісії щодо лікування та реабілітації військових. Завдяки роботі цієї ТСК було збільшено видатки із держбюджету на лікування поранених героїв і героїнь, а також планується підвищити рівень надання медичної допомоги завдяки міжнародній підтримці», — наголосив він.

В свою чергу заступниця голови «Батьківщини» Києва Наталія Ромашова подякувала лікарям після візиту до трьох медичних закладів столиці.

«Вкотре я зустріла людей, яких можу назвати героями. Це представники медичної сфери, які щодня дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб. Дійсно, у багатьох ситуаціях лікар є останнім порятунком для пацієнта», — сказала вона.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова