Валерій Дубіль: Медична допомога за стандартами НАТО

Парламент у першому читанні підтримав законопроєкт #10343 про організацію належного рівня медичного забезпечення Збройних Сил України.

«Під час поїздок на Донбас, відвідування військових шпиталів на Донеччині, Харківщині, Дніпропетровщині, спілкування з лікарями та пораненими захисниками, ми з колегами постійно вивчаємо проблемні питання медичного забезпечення Сил оборони», — сказав очільник «Батьківщини» Києва, народний депутат Валерій Дубіль.

За його словами, це і неякісні турнікети, які, замість порятунку кінцівок і життів українських воїнів, несуть більше шкоди, ніж користі. І наповнення медичних аптечок, і необхідність розробки чітких протоколів застосування препаратів, які до них входять. Тут позиція однозначна – медичні вироби, які військовослужбовці застосовують в умовах ведення бойових дій, мають бути найвищої якості. А усі стандарти надання домедичної та медичної допомоги повинні відповідати стандартам НАТО. Власне, це і передбачає вказаний законопроект.

«Наразі ми працюємо над удосконаленням документу до другого читання, але якщо говорити загалом – це хоч і запізніла, проте дуже правильна ініціатива. Медицина на фронті, без перебільшень, рятує життя. І чим якіснішим буде надання медичної допомоги, тим більше життів українських військових ми зможемо зберегти», — додав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова