Валерій Дубіль: Команда «Батьківщини» Києва спільно з благодійниками відвідали три гуманітарні штаби для переселенців з Луганщини, які тимчасово проживають у столиці

У шелтері для громади міста Лисичанська постійно проживають 355 людей, з них біля 80 – діти. Облаштований побут, людям надаються усі необхідні послуги, а вони у вільний час роблять просто неймовірну справу — плетуть маскувальні сітки для наших захисників. Ще два хаба для людей, які виїхали з тимчасово окупованої території Луганщини, працюють у Шевченківському та Дарницькому районах.

Про це розповів Валерій Дубіль, народний депутат від «Батьківщини», перший заступник голови Комітету ВР з питань здоров’я нації, очільник столичного партійного осередку.

«Усього в столиці таких гуманітарних штабів 5, і вони на регулярній основі надають допомогу тисячам вимушених переселенців з Луганської області. Ведеться колосальна робота, аби ці люди могли вчасно і якісно отримувати допомогу. Але, звісно, є і потреби — ліки, засоби харчування і гігієни, меблі та приладдя для облаштування дитячого простору. А ще — медичне обладнання, зокрема УЗД апарат, який дозволить облаштувати повноцінний кабінет в одному з штабів і надавати безкоштовні послуги людям з Луганщини. Запит є — працюємо над його вирішенням», — зазначив політик.

Валерій Дубіль подяку усім, хто працює в штабах, хто опікується переселенцями і допомагає їм повернутися до нормального життя.

«Дякую депутатам Київради Денису Москалю, Олександру Бродському, команді Київської «Батьківщини» та волонтерам за небайдужість до проблем вимушених переселенців. Це — наші люди, і підтримувати їх — наш обовʼязок», — сказав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова