Валерій Дубіль: Гуманітарна місія продовжується — передали медичний вантаж в черкаські заклади охорони здоровʼя

Українські медики щодня демонструють неабияку стійкість та професіоналізм. До повномасштабного ворожого вторгнення лікарі самовіддано надавали допомогу, тепер їм доводиться жити в лікарнях місяцями. Вочевидь, вони не можуть працювати ефективно без необхідного обладнання та медикаментів. А від забезпечення лікарень залежить здоровʼя та життя українців. В більшості обласних лікарень на реабілітації перебувають не тільки цивільні, а й військовослужбовці. Тому ми з командою з ініціативи нашої лідерки Юлії Тимошенко передаємо гуманітарний медичний вантаж до закладів охорони здоров’я по всій країні.

Про це заявив народний депутат, перший заступник комітету з питань здоров’я нації у Верховній Раді, голова «Батьківщини» Києва Валерій Дубіль, передає пресслужба столичної партійної організації.

Черкаська обласна лікарня, Черкаська обласна дитяча лікарня, Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги та Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» отримали від волонтерів «Батьківщини» Києва та Черкас витратні медичні матеріали, зокрема, інвалідні візки, ортопедичні подушки, медичні халати, бахіли, шапочки, підгузки та інші вироби медичного призначення.

У свою чергу, голова Черкаської обласної парторганізації Юрій Тренкін нагадав, що лікарні області вже не вперше отримують допомогу завдяки Валерію Дубілю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова