В Одеській ОДА відбулось погашення серії нових марок Укрпошти – «І буде весна!»

Сьогодні, в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулось представлення та урочисте погашення серії нових марок «І буде весна!».

Директор Одеської філії «Укрпошти» Сергій Дрозд розповів, що випуск серії марок «І буде весна!» – це поштовий випуск із найкращими світлинами воєнного часу, яким Укрпошта вшановує героїчний спротив Українського народу російському агресору у війні, що триває 10 років.

В погашені марок прийняли учать заступник голови Одеської ОДА Дмитро Радулов, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський та військові.

Сергій Дрозд розповів, що в цій збірці марок зібрано знакові фотографії війни, розпочатої рф проти України у 2014 році з окупації Криму, які стали відомі усьому світові та навіть отримали нагороди.

«Знімок, на якому зафіксовано епізод захоплення аеропорту «Бельбек» у Севастополі, польського фотографа Куби Камінського, отримав перше місце в конкурсі Grand Press Photo 2014. Усім відоме фото «Воїн у променях сонця на «Азовсталі» – зроблене захисником із позивним «Орест» Дмитром Козацьким у травні 2022 року та знімок «Кохання не спинити!», весільної фотосесії у дворі зруйнованого російськими ракетами будинку в Харкові, увійшли до переліку найкращих світлин 2022 року за версією газети The Guardian. Фото рук піхотинця 28-ї бригади з позивним «Сніжок», було знято Максимом Дондюком за кілька сотень метрів від ворожих окопів на околиці Бахмута у березні 2023, потрапило в добірку найкращих фотографій 2023 року за рейтингом журналу Time», – зазначив директор Одеської філії «Укрпошти» Сергій Дрозд.

Після погашення марок представники влади та військові, за традицією, залишили свої підписи на подарункових конвертах «Укрпошти».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова