В Одеській облраді нагородили науковців та працівників музеїв

Сьогодні в Україні відзначається два професійних свята – День науки та Міжнародний день музеїв. З нагоди свят в Одеській облраді нагородили кращих працівників цих сфер.

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський та перший заступник голови Одеської ОДА Олександр Харлов вручили грамоти та нагороди співробітникам університетів міста та області та працівникам музеїв регіону.

«Науковці та працівники музеїв – це ті люди, котрі своєю невтомною працею сприяють розвитку нашого суспільства та збереженню його культурної спадщини. Наука завжди була та є двигуном розвитку технологій, економіки та відкриває для суспільства нові горизонти. Кожен науковець, від молодого дослідника до досвідченого академіка, заслуговує на наше глибоке визнання та вдячність за їхню самовіддану працю», – сказав у вітальному слові Олег Радковський.

Політик також додав, що на плечах працівників музеїв лежить важлива місія збереження та популяризації нашої культурної спадщини: «Музеї – це місця, де історія оживає, де ми можемо доторкнутися до великих подій минулого та зрозуміти культуру і традиції наших предків. Працівники музеїв роблять величезну роботу, зберігаючи та представляючи ці безцінні скарби громадськості».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова