В Одесі відкрився «Інтелект-форум-2021»

В Одеській національній науковій бібліотеці відбулось урочисте відкриття «Інтелект-форуму 2021», в рамках якого пройдуть XХІІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» та ІІІ-й ОдесаБібліоСаміт.

Як зазначили у пресслужбі «Батьківщини» Одещини, у відкритті форуму взяли участь голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький та Перший заступник голови Одеської обласної ради, очільник обласного партосередку Олег Радковський.

Політики наголосили на важливості підтримки та розвитку українського книговидавництва, розвитку культурного простору Одещини як невід’ємної частини формування національної ідентичності України.

«Наймогутнішим засобом пізнання історії свого народу і розвитку свідомості сучасної людини є культура. Саме завдяки їй кожен народ зберігає та розвиває власну національну ідентичність. За останні роки Одеською обласною радою успішно реалізовано багато програм, що сприяли розвитку і підтримці книговидання в Одеському регіоні та забезпечили збереження національного надбання», – зазначив у вітальному слові Олег Радковський.

Цьогоріч в рамках XХІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» новітні видання представлятимуть близько 60 вітчизняних видавництв з різних регіонів України, які презентуватимуть нові наукові, навчальні, історичні, краєзнавчі видання, класичні та сучасні іноземні твори в перекладі українською та іншими мовами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова