В Мукачеві відкрили музей, створений на честь захисників України

Музей відкрито в Мукачівському професійному аграрному ліцеї ім. М. Данканича» Закарпатської обласної ради. На урочистому заході побували і депутатка Закарпатської обласної ради фракції «Батьківщина» Мирослава Ливч та депутат Мукачівської районної ради фракції «Батьківщина» Андрій Данканич.

Одна з основних частин експозиції присвячена майже 100 випускникам ліцею, які боронили нашу державу під час проведення АТО, а також захищають Батьківщину з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну з лютого 2022 року.

Тут є бойові прапори, передані закладу з фронту. Представлені також зразки зброї – як української, так і трофейні. Окремо організована експозиція, що відображає волонтерську діяльність та внесок у Перемогу України колективу ліцею.

«Музей — це вияв нашої гордості. Він віддзеркалює внесок випускників ліцею, які сьогодні, виходячи на поле бою зі зброєю у руках, стоять на захисті незалежності та свободи українського народу. Водночас – увіковічнює пам’ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі проти ворога задля наближення перемоги. Нехай цей музей стане також і джерелом натхнення для майбутніх поколінь та задля доброго спомину про мужність і самовідданість борців за волю України” – наголосила Мирослава Ливч.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова