В Чернігівській обласній раді вшанували загиблих захисників

Пленарне засідання Чернігівської обласної ради розпочалося з вшанування загиблих Героїв. Державні нагороди родинам загиблих передали керівник ОВА В’ячеслав Чаус та голови фракцій обласної ради.

«Кожну мить ми повинні усвідомлювати завдяки кому зараз Чернігівщина вільна, завдяки кому люди можуть спокійно працювати, а дітки навчатися. Багато наших захисників-героїв віддали своє життя за це. Слава Героям, які захищали і захищають Україну», – наголосив голова фракції «Батьківщина» в обласній раді Іван Якуб, про це повідомляє пресслужба обласного осередку партії.

За його словами, як обласна рада, так і громадські організації мають допомагати цим людям.

«Зараз з командою партійців, однодумців готуємо проект, направлений саме на допомогу родинам загиблих захисників. Принагідно хочу повідомити, що члени цих сімей вже зараз можуть звертатися до офісу «Батьківщини» у Чернігові, або написавши в соцмережі. Ми жодне звернення не залишимо без уваги».

До нагород в обласній були представлені 10 полеглих героїв. Родичам передали ордени – Богдана Хмельницького 3 ступеня та «За мужність» різних ступенів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова