Українські військові подякували Антоніні Ульяхіній

​Командування військової частини Збройних Сил України А4655 скерувало подяку на ім’я голови Дніпропетровської обласної «Батьківщини» Антоніни Ульяхіної.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Українські військові висловлюють вдячність «батьківщинівцям» Дніпропетровщини в особі Антоніни Ульяхіної за активну громадянську позицію, волонтерську діяльність, постійну підтримку Збройних Сил України.

З перших днів російської агресії партійці ведуть цілеспрямовану роботу з допомоги нашим воїнам. Усі осередки ВО «Батьківщина» на Дніпропетровщині зосередилися на волонтерській діяльності, спрямованій як для наших захисників, так і для переселенців, кількість яких в області складає сотні тисяч.

Партійці ведуть цю роботу системно, регулярно доставляють гуманітарні вантажі безпосередньо до зони бойових дій, підтримують поранених у місцевих медичних закладах. Обласну клінічну лікарню імені Мечникова, на яку від початку російської агресії внаслідок близькості до лінії фронту випало непомірно велике навантаження, неодноразово відвідувала з волонтерськими місіями особисто лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова